Strona stosuje pliki cookie. Rozumiem

Psycholog, psychoterapeuta

Kamila Wesołowska-Budnik

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie certyfikuję się w obszarze psychoterapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej (WTTS) w Poznaniu. Ukończyłam kurs podstawowy i nadal kontynuuję szkolenie zawodowe by podnosić i doskonalić swoje kwalifikacje. W przyszłości pragnę uzyskać certyfikat psychoterapeuty oraz doradcy systemowego akredytowany przez WTTS. Moja praca jest superwizowana przez psychoterapeutę WTTS.

Ukończyłam również kurs z zakresu Przygotowania Pedagogicznego w Poznaniu. Dzięki temu nabrałam doświadczenia i umiejętności w pracy z dziećmi i młodzieżą szkolną. Rozumiem i znam ich potrzeb i trudności wynikających z poszczególnych faz rozwoju.

Poza tym w kręgu moich zainteresowań jest również pomoc osobom mającym trudności w koncentracji uwagi, procesach zapamiętywania, motywacji do działania.. Ukończyłam specjalistyczne szkolenie w Instytucie EEG w Warszawie i prowadzę treningi EEG Biofeedback.

Swoją pracę traktuję z pasją i zapałem. Polepszenie funkcjonowania swoich klientów, ich nowe, lepsze spojrzenia na własne życie, daje mi największą satysfakcję, poczucie sensu i zadowolenia z pracy.